۵/۵ - (۱ امتیاز)

امروز قصد داریم ۱۰ طرح خلاقانه تابلوهای تبلیغاتی را بررسی کنیم که به شما برای انتخاب طرح مورد نظر برای تابلو تبلیغاتیتان کمک می‌کند و می‌توانید از این طرح های خلاقانه الهام بگیرید.

ما در شرکت تهران نور افشان بیش از ۱۰ سال است که در صنعت تابلوسازی در حال فعالیت می‌باشیم و دوست داریم برخی از ایده های منحصر به فرد خود را که طی این سال ها با آن مواجه شده ایم ، با شما به اشتراک بگذاریم!

در این مقاله ، شما می توانید طیف گسترده ای از طرح های خلاقانه تابلو را ببینید که به شما کمک می کند تا برای تابلو تجاری خود از آن ایده بگیرید. همراه ما باشید.

۱. تابلو مرغ رنگی

چگونه ممکن است چشمان شما به این تابلو شگفت انگیز پرنده جلب نشود! این تابلو جالب از رنگ های روشن برای جلب توجه استفاده می کند. در زیر “بال” پرنده می توانید نمادهایی را پیدا کنید که به شما می گویند دقیقاً برای پیدا کردن امکانات رفاهی مختلف کجا باید بروید!

تابلو خلاقانه طراحی تابلوهای تبلیغاتی
طراحی تابلوهای خلاقانه راهنما،شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۲. طرح تابلو خلاقانه با استفاده از سایه

لازم نیست که طرح یک تابلو خلاقانه خیلی پیچیده باشد. این تابلو ساده نشان می دهد که شما حتی با داشتن منابع محدود چقدر می‌توانید خلاق باشید! حروف ، نور و شفافیت همه می توانند عناصری باشند که شما در طراحی تابلوهای تبلیغاتی خود باید از آنها بهره مند شوید.

تابلو خلاقانه ، طراحی تابلو خلاقیت در طراحی تابلو
خلاقیت در طراحی تابلو

۳. طرح تابلو خلاقانه آدیداس

این طرح تابلوی تبلیغاتی آدیداس، با استفاده خلاقانه از نوارهای موجود در آرم خود مسیرهای مختلفی را در فروشگاه به مشتریان نشان می‌دهد! اگر آرم یا نشانی منحصر به فرد دارید که می خواهید بر آن تأکید کنید ، این طرح را بخاطر بسپارید.

تابلو خلاقانه آدیداس
تابلو خلاقانه آدیداس ، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

چنانچه می‌خواهید هر آنچه که لازم است در رابطه با تابلو های تبلیغاتی مغازه بدانید این مقاله را مطالعه فرمائید.

 ۴. تابلو خلاقانه با نورپردازیی منحصر به فرد

در بسیاری از تابلوها برای دیده شدن بیشتر آنها در تاریکی و هنگام شب  از نورپردازی استفاده می کنند. تابلویی که مشاهده می‌کنید قطعا یک نمونه عالی از نورپردازی خاص ، خلاقانه و  منحصر بفرد است! نورپردازی یکی از عوامل بسیار مهم است که باید حتما در طراحی یک تابلو خلاقانه آن را بخاطر داشته باشید . شما می‌توانید از نورپردازی به روش های مختلف برای داشتن یک طرح تابلوی خلاقانه (همانطور که همیشه می خواستید) کمک بگیرید.

شرکت تابلو سازی تهران نور افشان پس زمینه تابلو تبلیغاتی جدید با نورپردازی جدید طرح کامپوزیت جدید ایده تابلو مغازه مدرن بهترین رنگ تابلو
پس زمینه تابلو تبلیغاتی جدید با نورپردازی زیبا شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۵. تابلو مکعبی TRENDY

اگر فروشگاه شما در یک محله شلوغ و در مرکز شهر واقع شده باشد ، یافتن یک تابلوی نمای مغازه که به بازدید کنندگان اجازه دهد از زاویه های مختلف آن را ببینند ، دشوار است. با این حال ، این تابلو خلاقانه این کار را بسادگی انجام می‌دهد! اگر فروشگاه و یا مغازه شما در نبش خیابان قرار دارد ، طراحی این تابلوی مکعب مدرن را در نظر بگیرید!

خلاقیت در طراحی تابلو
خلاقیت در طراحی تابلو ، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۶. استفاده خلاقانه از نمادها

تابلوهای راهنمایی بسیار مهم هستند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان یا بازدیدکنندگان برای ورود به فروشگاه شما بسادگی از مکان آن مطلع شوند. این تابلوها اگرچه تابلوهایی کاربردی هستند ، اما این تابلو مثال خوبی است که نشان می دهد چگونه یک تابلوی راهنما می تواند به صورت یک تابلوی تبلیغاتی نیز در بیاید.

تابلو راهنما ، تابلو اعلانات
تابلو راهنما ، تابلو اعلانات ، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۷. خلاقیت در نمایش نام برند

از بازی کردن با حروف و نشان خود نترسید! این تابلو ساده واقعاً مفهوم را بسادگی به مخاطبین خود القا می‌کند ، زیرا “O” را به یک راکت تبدیل کرده است. همواره طرح تابلوی خود را در نظر می گیرید ، ببینید آیا روش های خلاقانه و منحصر به فردی وجود دارد که بتوانید به مشتریان یا بازدیدکنندگان بگویید تجارت و کسب و کار شما چیست.

خلاقیت در طراحی تابلو
خلاقیت در طراحی تابلو شرکت تهران نور افشان

۸. طرح تابلوی پذیرش یا پشت کانتری خلاقانه

 تابلوهایی که تا حالا بررسی کرده ایم همگی تابلوهای بیرونی بودند – اما تابلوهای داخلی نیز می توانند خلاقانه باشند! برای مثال این یک تابلوی عالی است که از ترکیب مواد مختلف در کنار یکدیگر درست شده است. نورپردازی آن با چراغ های سقفی نیز به برجستگی بیشتر آن کمک می کند.

تابلوهای داخلی پشت کانتری
تابلو داخلی شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۹. تابلوی شگفت انگیز هماهنگ با محیط

به محله خوش آمدید! این تابلوی شگفت انگیز که برای خوش آمد گویی به یک محله خاص است قطعاً فراتر از یک تابلو معمولی است.  نقش و نگارهای این تابلو که متشکل از یک جنگل زیبا و حروف زیر آن است ، باعث می شود که قطعاً این تابلو را در ذهن شما ماندگار نماید.

خلاقیت در طراحی
طراحی تابلو، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۱۰. طرح تابلوی تبلیغاتی با عناصر طبیعی

یکی دیگر از طرح تابلوهای خلاقانه و منحصر به فرد برای معرفی یک محله ، این تابلو زیباست که از ترکیب مواد مختلف در ساخت آن استفاده شده تا ظاهری طبیعی و دلپذیر داشته باشد. دو تخته سنگ بزرگ و طبیعی در دو طرف پایه سنگی تابلو قرار گرفته است و قسمت “Ironwoods” نیز به زیبایی از فلز ساخته شده است و نمونه ای از یک تابلوی ترکیبی بسیار زیبا را نشان می دهد.

طراحی ترکیبی
طراحی تابلو ترکیبی شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
5/5 - (1 امتیاز)
پیمایش به بالا