۵/۵ - (۶ امتیاز)

امروز ما ۵ اقدامی را به شما ارائه می دهیم که هنگام بروزسازی و نوسازی تابلو کسب و کار تان باید آن را در نظر بگیرید.

ما در شرکت تهران نور افشان  بیش از ۱۰ سال است که در صنعت تابلوسازی سفارشی فعالیت می کنیم و دوست داریم که تخصص خود را در این زمینه با شما در میان بگذاریم.

شرکت تابلو سازی تهران نور افشان پس زمینه تابلو تبلیغاتی جدید با نورپردازی جدید طرح کامپوزیت جدید ایده تابلو مغازه مدرن بهترین رنگ تابلو کسب و کار
پس زمینه تابلو تبلیغاتی جدید با نورپردازی جدید شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

در این مقاله ، ما شما را با روند نوسازی و بروزسازی تابلو کسب و کارتان بصورت گام به گام آشنا خواهیم کرد تا بدانید که چه انتظاراتی را باید از تابلو تبلیغاتی جدید خود داشته باشید. پس همراه ما باشید…

اگر زمان آن رسیده است که تابلو کسب و کار خود را بروزسازی کنید ، ۵ اقدام و یا مرحله وجود دارد که باید برای انجام درست آن انجام دهید.

۱. الهام بگیرید

زود وسوسه نشوید و بدون اینکه ابتدا به طرحی که می خواهید فکر کرده باشید، شروع به سفارش تابلو نکنید. قبل از سفارش هر نوع تابلویی، به گزینه های مختلف نگاهی بیندازید تا درک کاملی پیدا کنید که چه نوع تابلویی برای کسب و کار شما مناسب است .

گزینه های بی پایانی بعنوان تابلوی تبلیغاتی وجود دارد ، بنابراین در تصمیم گیری عجله نکنید. شما می خواهید تابلویی را انتخاب کنید که برای مخاطبان شما جذاب باشد و همچنین برای برند شما مناسب باشد.

تابلو سازی تهران نور افشان تابلو پشت کانتری تابلو پذیرش ، تابلو سالن زیبایی لیدا لطفی شهرک غرب ، قیمت تابلو استیل تبلیغاتی هزینه نمونه تابلو مدرن مغازه
تابلو سازی تهران نور افشان تابلو پشت کانتری تابلو پذیرش ، تابلو سالن زیبایی لیدا لطفی شهرک غرب ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

برای الهام گرفتن می‌توانید از گالری نمونه های تابلو های ما بازدید کنید و برای آشنایی بیشتر با انواع تابلوهای تبلیغاتی بر روی این مقاله کلیک نمائید.

 پوشه ای را در رایانه خود ایجاد کنید و عکس هر تابلویی را که در دوست دارید در آن ذخیره کنید تا بتوانید آنها را به شرکت تابلوسازی خود نشان دهید تا به آنها ایده ای از آنچه می خواهید بدهید.

همچنین می‌توانید هنگامی که در حال رانندگی در اطراف شهر خود هستید یا از مکان های دیگر بازدید می کنید ، تابلوهای مختلف اطراف خود را زیر نظر داشته باشید. اگر چیزی را که دوست دارید مشاهده کردید ، از آن عکس بگیرید تا وقتی شروع به طراحی تابلوی خود می کنید از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

۲. بودجه خود را تعیین کنید

مشخص کنید که چقدر از بودجه خود را می‌خواهید صرف بروزسازی تابلو تبلیغاتی خود کنید. با مشخص شدن بودجه ، تعداد تابلوهایی را که می توانید خریداری کنید و همچنین اندازه ، سبک و مواد استفاده شده برای هریک از تابلوها مشخص می‌گردد.

شما همچنین می توانید با استفاده از محاسبه گر آنلاین قیمت تابلو شرکت تهران نور افشان از قیمت تقریبی تابلوهای حروف برجسته مدنظر خود آگاه شوید.

همچنین جهت کسب اطلاع بیشتر از انواع تابلو و دریافت مشاوره رایگان می توانید با یکی از شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمائید:

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

۳. انواع تابلو های مورد نیاز کسب و کار خود را انتخاب کنید

برای انواع مختلف تابلوهایی که باید بروز کنید ، فکر کنید و در مورد آنها تصمیم بگیرید. آیا شما فقط به یک تابلوی سردر جدید نیاز دارید یا به تابلوهای داخلی جدید نیز احتیاج دارید؟ در اینجا چند سوال وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد انتخاب تابلو تبلیغاتی که لازم دارید در نظر بگیرید:

آیا قصد تغییر نام تجاری خود را دارید؟ اگر نام برند خود را تغییر می دهید ، احتمالاً می خواهید همه تابلو های کسب و کار خود را تغییر دهید نه فقط تابلوی بیرونی خود را، تا بتوانید مارک تجاری جدید خود را تبلیغ نمائید.

آیا باید تابلوی خود را روشن کنید؟ آیا ساختمان شما در گوشه تاریکی قرار دارد یا اینکه در هنگام شب هنگام دید آن دشوار است؟ پس شاید شما باید به فکر یک تابلو با نور پس زمینه باشید.

تابلو و لوگوی استیل طلایی مدرن مغازه
مکان : باب همایون ، شرکت تهران نورافشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

آیا دید ساختمان یا تابلو شما از کنار خیابان خوب است؟ اگر ساختمان شما از خیابان فاصله دارد یا اگر در جلوی آن پارکینگ قرار دارد ، ممکن است بخواهید که بر روی یک تیر یا میله تابلوی خود را نصب کنید و یا از تابلوهای دو طرفه کنار خیابونی استفاده کنید تا بتواند موقعیت مکانی شما را بخوبی به مشتریان نشان دهد.

لایت باکس دو طرفه
شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵ لایت باکس دو طرفه

۴. یک شرکت معتبر را پیدا کنید تا کار را به آن واگذار کنید

همه شرکت های تولید تابلو یکسان نیستند. اگر می خواهید یک شرکت باتجربه ، با شهرت و اعتبار عالی پیدا کنید که بتواند تابلو مورد نظر شما را بنحو احسنت تحویل دهد؛ این چند روش زیر به شما برای یافتن بهترین شرکت تابلو سازی کمک بسزایی می‌کند:

– با صاحبان مشاغلی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید صحبت کنید و از آنها آدرس یک شرکت تابلوسازیی را که در گذشته با آن کار کرده اند را بخواهید.

– وقتی تابلویی را که دوست دارید مشاهده کردید ، از مالک آن تابلو بپرسید که چه کسی آن را درست کرده است و آیا از خدماتی که دریافت کرده اند راضی هستند یا خیر.

– بصورت آنلاین شرکتهای تابلوسازی مختلف را بررسی کنید تا متوجه شوید کدام شرکتها بهترین هستند.

– وب سایت شرکت های مختلف را بررسی کنید تا در مورد انواع تابلو ها و کیفیت کار آنها ایده بهتری کسب کنید.

– از چندجای مختلف مشاوره دریافت کنید تا مقایسه کنید کدام یک بهترین است.

۵. نصب و نگهداری

هنگامی که در حال نوسازی تابلو های تجاری خود هستید ، ایده خوبی است که با یک شرکت تابلوسازی با خدمات کامل کار کنید.

در یک شرکت تابلوسازی با خدمات کامل ، مسئولیت هر مرحله از مراحل طراحی ، نصب و نگهداری بر عهده شرکت خواهد بود و به این ترتیب شما همیشه با یک فرد و شرکت سر و کار دارید نه با یک فرد و یا شرکت واسط.

نوسازی و بروزسازی تابلو ، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

شرکتی را انتخاب کنید که به شما گوش فرا دهد و در مراحل طراحی به شما کمک کند تا تابلوهای سفارشی مورد نظر خود را داشته باشید.

شما همچنین باید شرکتی را انتخاب کنید که با آئین نامه ها و مجوزهای لازم برای نصب تابلوی جدید شما آشنا باشد و مایل باشد قبل از نصب تابلو از داشتن تمام اسناد مناسب اطمینان حاصل کند.

شرکت تابلوسازیی که شما انتخاب می‌کنید باید کاملاً آموزش دیده باشند و توانایی نصب صحیح تابلوی شما را داشته باشند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که مواد و تجهیزات مناسبی را برای تابلوی شما بکار برده اند.

حتی بعد از نصب تابلو تجاری شما، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعاتی داشته باشد. شرکتی را که انتخاب می‌کنید باید برای انجام کارهایی از قبیل تعویض لامپ ها و  یا جبران خسارت به شما تضمین لازم را بدهد.

شما می توانید به ما اعتماد کنید تا تابلو کسب و کار خود را بنحو احسنت نوسازی کنید

شرکت تهران نور افشان یک شرکت تابلوسازی با بیش از یک دهه تجربه است که آماده ارائه خدمات در کلیه مناطق مختلف کشور عزیزمان ایران می باشد.

ما با تمامی قوانین و مقررات تعیین شده توسط شهرداری های کشور آشنا و بروز هستیم , به شما کمک خواهیم کرد تا مشخص کنید که برای هر تابلویی که می خواهید نصب کنید به کدام مجوز نیاز دارید و از مطابقت تابلو شما با کلیه آئین نامه های منطقه اطمینان خواهیم یافت.

ما در شرکت تهران نور افشان از ابتدا تا انتهای پروژه تابلوسازی در کنار شما هستیم و هرگز هیچ یک از مراحل خدمات تابلو سازی را به خارج از شرکت واگذار نمی‌کنیم .

شما می توانید برای داشتن تابلویی زیبا و در شان خود به ما اعتماد کنید. ما به دلیل ساخت تابلوهای سفارشی با کیفیت بالا و خدمات استثنایی شهرت بسیار خوبی داریم و می‌توانید از نظرات مشتریان ما در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام(tehraan_noorafshan1) نیز آگاه گردید.

از طراحی تا اجرا همراه شما هستیم 

شرکت تابلو سازی تهران نور افشان

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
5/5 - (6 امتیاز)
پیمایش به بالا