۵/۵ - (۴ امتیاز)

دفعه دیگر که به فروشگاه یا مرکز خرید مورد علاقه خود رفتید ، به شکل کلی تابلوهایی که می بینید توجه کنید. مشاهده خواهید کرد که بیشتر تابلو هایی که بر سر در مغازه یا فروشگاه ها هستند مربع یا مستطیل شکل هستند است. اشکال مربع یا مستطیل هیچ مشکلی ندارد حتی از بسیاری جهات ، ساخت آنها آسانتر می‌باشد. اما اگر می خواهید تابلو های کاملا خاص داشته باشید ، ممکن است یک شکل سفارشی را در نظر بگیرید . شکلی که باعث جذب بیشتر مشتری شود بگونه ای که حتی ممکن است بازاریابی و برند شما را به سطح دیگری برساند.

شرکت تهران نور افشان
پس زمینه تابلو تبلیغاتی جدید با نورپردازی خاص شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

در اینجا ، ما می توانیم به شما کمک کنیم که آن شکل سفارشی مد نظرتون را برای تابلو مغازه خود داشته باشید. چطوری انجامش میدیم؟ بیایید نگاهی به برخی از نمونه تابلو هایی که در شرکت تهران نور افشان تولید کردیم بیندازیم . همراه ما باشید …

نمونه تابلو های خاص تولید شده توسط شرکت تهران نور افشان

برخی از نمونه تابلو ها با شکل های خاص و سفارشی که توسط مهندسین و طراحان خلاق شرکت تهران نور افشان تولید و ساخته شده است را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده فرمائید.

برای مشاهده بیشتر انواع نمونه تابلو های خاص تولید شده توسط شرکت تهران نور افشان صفحه اجتماعی ما در اینستاگرام به آدرس tehran_noorafshan1 را دنبال نمائید.

چه اشکال و تابلو های خاص را می توان ساخت؟

تقریباً هر نوع تابلوی خاصی را می توان به صورت سفارشی برش و تولید نمود ، اما تعداد کمی از تابلو ها مشکل ساز هستند که این امر به دلیل ماهیت فرآیند برش یا چالش هایی در مورد مواد مورد استفاده در ساخت تابلو است.

برش های فوق العاده دقیق

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا طراحی مورد نظر شما را پیاده سازی کنیم ، و مهم نیست که برش تا چقدر دقیق باشد. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است لازم باشد طراحی را ساده‌تر کنیم تا بتوانیم شکل تابلو خاص سفارشی شما را به بهترین حالت ممکن تولید کنیم.

ساخت تابلو های سفارشی و خاص با طراحی رایگان

مطمئن باشید که مهندسین ما تمامی تلاش خود را خواهند کرد تا تابلوی سفارشی خاص شما همان تابلویی شود که شما در ذهن خود دارید. بعلاوه ، فراموش نکنید که تیم طراحی ما خدمات طراحی رایگان را ارائه می‌دهد که از جمله این خدمات کمک به بهبود طرح شما ، طراحی و روتوش تصاویر ، تبدیل آرم شما از حالت پیکسلی به وکتور و غیره.

جهت خلق ایده هایتان همین حالا با ما تماس بگیرید …

جهت ثبت سفارش ، کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس حاصل فرمائید:

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

سرگرم لذت بردن از خلق اثر هستیم …

شرکت تابلو سازی تهران نور افشان

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
5/5 - (4 امتیاز)
پیمایش به بالا