۴.۳/۵ - (۱۴ امتیاز)

همانطور که می‌دانید تابلو های تبلیغاتی یکی از مهمترین عناصر در حیطه بازاریابی و تبلیغات بشمار می روند که تاثیرات بسزایی در افزایش فروش و رونق بیشتر کسب و کار ها را دارند. اما جهت موثر بودن یک تابلو تبلیغاتی در رابطه با جذب مخاطب فاکتورهای بسیار زیادی دخیل می‌باشند که یکی از مهمترین این عوامل چگونگی نصب تابلو تبلیغاتی ( تابلو مغازه ، فروشگاه و ..) است. نصب یک تابلو تبلیغاتی نیازمند رعایت قوانین خاصی چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ قوانین ، مقررات و مجوزهای اداری می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم. همراه ما باشید …

نصب تابلو مغازه ، نصب تابلوهای تبلیغاتی ، مقررات وقوانین جواز نصب تابلو
شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

اهمیت نصب تابلو مغازه

چگونگی نصب یک تابلو تبلیغاتی یا همان تابلو مغازه برای افزایش جلب توجه مخاطبین از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیار اتفاق افتاده است که یک تابلو کاملا بی نقص که با بهترین متریال و بهترین طراحی ساخته شده است بخاطر نصب غلط و نادرست ، به میزانی که باید دیده نشده است و یا زیبایی آن بخاطر نصب نادرست و شلخته آن از بین رفته است.

نصب یک تابلو تبلیغاتی یک کار کاملا تخصصی و نیازمند دانش فنی و تخصصی بالاست . معدود افراد با تجربه و متخصص در این حوزه فعالیت می‌کنند که کاری کاملا بی نقص و حرفه‌ای را ارائه می‌دهند. شرکت تهران نور افشان با داشتن یک تیم با تجربه و متخصص در این زمینه، آماده ارائه خدمات نصب انواع تابلوهای تبلیغاتی به بهترین نحو ممکن می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان میتوانید با کارشناسان ما در شرکت تهران نور افشان تماس حاصل فرمائید:

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

از طراحی تا اجرا همراه شما هستیم

انواع تابلوهای تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی در انواع متفاوتی قابل ساخته و نصب می‌شوند. بطور کلی می‌توان تابلوهای تبلیغاتی را به انواع تابلوهای بیلبورد ، تابلوهای بنر و فلکسی ، تابلوهای نئون ، تابلوهای ال ای دی و تلویزیون شهری و تابلوهای حروف برجسته ( چلنیوم ) تقسیم کرد. تابلوهای حروف برجسته که یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین تابلوهای تبلیغاتی می‌باشند به تابلوهای تبلیغاتی اطلاق می شود که بطور برجسته و از جنس های مختلف چلنیوم ( آلومینیوم ) فلز استیل ، پلکسی ( پلاستیک ) و … ساخته می‌شوند و هم می‌توان بصورت بدون نور و یا نورپردازی شده از آنها استفاده نمود.

آسیا جامه نمونه تابلوهای مدرن مغازه
مکان: باب همایون ؛ تابلو حروف برجسته فلزی . تهران نورافشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

مراحل نصب تابلوهای حروف برجسته ( تابلو چلنیوم )

مراحل نصب تابلو چلنیوم به این صورت است که ابتدا PVC ها که زیر کار محسوب می‌شوند و اس ام دی های بلوکی جهت روشنایی، روی آنها نصب شده است توسط کاغذ پلات بطور کاملا منظم و با در نظر گرفتن خط کرسی نصب می شوند.

سپس سیم های اس ام دی های بلوکی هر یک از حروف را به پشت زمینه تابلو از طریق ایجاد یک سوراخ در پی وی سی هدایت می‌کنیم.

نصب تابلو تبلیغاتی ، انواع تابلوهای تبلیغاتی ، نصب لایت باکس
نصب لایت باکس ، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

سپس رویه حروف که از جنس آلومینیوم و پلکسی هستند بر روی پی وی سی ها از کنارها پیچ می گردد و  در آخر مبادرت به سیم کشی حروف و اتصال آنها به منبع تغذیه می‌نمائیم.

مقررات و آئین نامه های نصب تابلو

نصب تابلو های تبلیغاتی نیازمند رعایت قوانین و آئین نامه های خاصی است که جهت اطلاع از این قوانین می بایست به ارگانهای مربوطه در رابطه با اخذ هر گونه مجوز مراجعه نمود.

نکته مهم و حائز اهمیت در رابطه با نصب تابلوهای تبلیغاتی ، الزامی بودن مجوز نصب تابلو است که مشتریان و سفارش دهندگان تابلو مغازه می بایست قبل از نصب، مجوز آن را دریافت نمایند تا به هنگام نصب دچار مشکلاتی مانند جلوگیری از اجرای نصب توسط ارگانهای مربوطه نشوند.

مراحل اخذ مجوز نصب تابلو

 مدارک لازم جهت اخذ مجوز:

    کپی شناسنامه ،کپی جواز کسب و فعالیت ، کپی اجاره نامه یا سند مالکیت فیش عوارض نوسازی واحد صنفی  ، فیش پرداخت هزینه صدور مجوز تابلو تکمیل فرم درخواست برای پروانه تابلو، رضایت نامه مکتوب از واحدهای هم جوار یا مجتمعهای ساختمانی

  مراحل انجام کار برای دریافت مجوز:

۱- مراجعه به سازمان زیباسازی و تکمیل مدارک لازم

۲- تعیین وقت برای بازدید از محل

۳- تهیه عکس و مستندات از محل توسط کارشناس سازمان زیبا سازی

۴- جانمایی و اصلاح محل نصب تابلو در صورت نیاز و تأیید آن توسط کارشناسان سازمان

۵- پرداخت فیش عوارض تابلو

۶- در نهایت دریافت مجوز تابلو

مقررات نصب انواع تابلوهای تبلیغاتی

مقررات نصب تابلوهای تبلیغاتی بر روی ساختمان ها به سه دسته کلی تابلوهای نور دار، بدون نور و تابلو اعلانات تقسیم می شود.

قوانین و مقررات نصب تابلو تبلیغاتی بدون نور

این نوع تابلوها نباید به روی تیرهای چراغ برق ، مخابراتی و روشنایی عمومی و تجهیزات راهنمایی و رانندگی نصب شوند و می توان این نوع تابلوها را روی دیوارهای یک پارچه (به استثنای دیوارهای پارکهای عمومی) نصب کرد.

نصب تابلو سالن زیبایی لیدا لطفی شهرک
تابلو سازی تهران نور افشان تابلو پشت کانتری سالن زیبایی لیدا لطفی شهرک غرب ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

تابلوی تبلیغاتی بدون نور را می توان بر روی ساختمان تجاری نصب کرد به شرط این که دیوار این ساختمان ها فاقد پنجره بوده و یا دارای پنجره های کوچک باشد. تابلونباید از دیوار بزرگتر باشد و از لبه دیوار باید به اندازه ۲۵ سانتی متر فاصله داشته باشد.

نصب این تابلوها به روی سطح شیب دار و تراس ها ممنوع است. فاصله این تابلوها از زمین باید بیشتر از نیم متر باشد.

همچنین فاصله تابلو از یک ساختمان تجاری نباید کمتر از نصف ارتفاع تابلو باشد.

قوانین و مقررات نصب تابلوهای تبلیغاتی نور دار

 نصب این نوع تابلوها بر روی دیوار ممنوع است. ولی می‌توان این نوع تابلوها را روی دیوار ساختمان‌های تجاری نصب کرد حتی اگر این ساختمان دارای پنجره باشند . اندازه این تابلوها نباید از محدوده دیوار یا بالکن بزرگتر باشد .

نمونه فلز دوبل رویال چرم
شرکت تبلیغاتی تهران نورافشان مجری طرح های تبلیغاتی بروز و خلاقانه

مقررات نصب تابلوهای اعلانات

 این تابلوها بمنظور اطلاع از نوع فعالیتی است که در آن ساختمان انجام می شود و هر صنفی که فعالیتی انجام می دهد این حق را دارد که تابلو اعلاناتی بر روی ساختمان محل کسب و کار خود نصب نماید.

جهت دیدن نمونه تابلوهای تولید شده توسط شرکت تهران نور افشان اینجا کلیک فرمائید.

قیمت تابلو تبلیغاتی

تابلو های تبلیغاتی به شکل های مختلفی قابل ساخت و نصب می باشند . این تابلوها با متریال و روش های متفاوتی ساخته می‌شوند و هریک از آنها قیمت متفاوتی دارد.

جهت اطلاع از قیمت تقریبی از هریک از انواع مدل های مختلف تابلوهای تبلیغاتی می‌توانید از محاسبه گر آنلاین قیمت تابلو شرکت تهران نور افشان در انتهای همین صفحه استفاده نمائید.

جهت آشنایی با انواع مختلف تابلوهای مغازه این مقاله را مطالعه فرمائید.

قیمت نصب تابلو مغازه

نصب یک تابلو تبلیغاتی نیاز به آهنکشی و ساخت فریم های آهنی ، جوشکاری ، برشکاری در بعضی موارد نیاز به استفاده از جرثقیل و سایر موارد دارد که مصرف متریال های مختلف و صرف زمان طولانی برای  انجام کار یکی از هزینه های در نظر گرفته شده در نصب تابلو مغازه می باشد . مسلما مصرف بیشتر آهن در انجام فرآیند مصب باعث تفاوت در قیمت نصب خواهد بود که البته نوع فریم و آهنکشی به کار رفته نیز در این امر دخیل می باشد.
ساخت تابلوهای مدرن نیز از دیگر موارد مهم در تعیین قیمت نصب تابلو مغازه است. تابلو حروف برجسته استیل، تابلو حروف برجسته فلزی ، و دیگر تابلوهای حروف های برجسته در تولید و ساخت دارای تنوع های بسیار زیادی هستند. به عنوان مثال ساخت تابلو چلنیوم به صورت پیکسلی نسبت به نوع ساده آن مدت زمان بالاتری را جهت سیم کشی در نصب نیاز دارد که این امر باعث افزایش قیمت نصب تابلو خواهد بود.

لایت باکس ترکیبی فست فود هل سی فود
مکان : فرمانیه ، جهت کسب اطلاع بیشتر از کیفیت انواع تابلوها با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵ تهران نور افشان


از دیگر مواردی که در رابطه با قیمت نصب تابلو در نظر گرفته می شود اجرای زمینه تابلو تبلیغاتی مانند کامپوزیت یا چوب ترموود و… می باشد که هر کدام از آنها با توجه به روش نصب از قیمت های متفاوتی برخوردارند.

برای مثال جهت نصب زمینه کامپوزیت باید گفت که قیمت نصب کامپوزیت به صورت اچ و ال و فیکس با روش های دیگر متفاوت می‌باشد.

جهت کسب اطلاع بیشتر از قیمت نصب انواع تابلو های تبلیغاتی با کارشناسان ما در شرکت تابلو سازی تهران نور افشان تماس حاصل فرمائید:

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
4.3/5 - (14 امتیاز)
پیمایش به بالا