۳/۵ - (۲ امتیاز)


تابلو لترمکس یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته می باشد که از لحاظ ساختاری مانند سایر تابلو های حروف برجسته است. مراحل ساخت این نوع تابلو حروف برجسته  مثل مراحل ساخت تابلو چلنیوم می باشد. 

تابلو حروف برجسته لترمکس

این نوع تابلو حروف برجسته دارای نوعی لبه از جنس فلز می باشد که لایه ای پلاستیکی محیط آن لبه را در بر گرفته است . لبه برگشت حروف در این نوع تابلو حروف برجسته نسبت به چلنیوم بیشتر بوده و بعد از ساخت حروف آن ، حروف ها نمایان تر می باشند و این را می توان بعنوان یک مزیت برای این نوع حروف در نظر گرفت .تفاوت عمده چلنیوم با لترمکس در قسمت شیشه ای است که با فاصله ی دو سانت از بالای لبه قرار دارد و در هنگام روشن بودن حروف لبه ی حروف لترمکس  نیز روشن می شود. 

تفاوت آن با تابلو چلنیوم

این نوع تابلوهای حروف برجسته همانند تابلو چلنیوم از دو قسمت اصلی رویه و زیره تشکیل می شود . زیره تابلو از جنس پی وی سی ۸ یا ۱۰ میلی متر است که بر روی آن اس ام دی ها چسابنده می شوند. رویه تابلو از دو قسمت پلکسی و لبه دور آن تشکیل شده است . تنها تفاوت چلنیوم و لترمکس در قسمت لبۀ رویه تابلو است . در هر دو مورد لبه از جنس آلومینیوم است ولی در لترمکس دو شیار پلاستیکی بر روی لبه آلومینیومی تعبیه شده که باعث می شود در هنگامی که تابلو روشن است نور از این شیارها انتشار پیدا کند.

تابلو لترمکس فست فود تیم برگر
مکان : خیابان پیروزی

انواع مختلف حروف لترمکس

 این نوع تابلو ها معمولا در رنگ های نقره ای و طلایی و بصورت تک خط و یا سه خط تولید می شوند.

کاربرد تابلو لترمکس

کاربرد این نوع تابلو حروف برجسته بیشتر در اماکن با ارتفاع کم می باشد.

تابلو تبلیغاتی لترمکس تیم برگر
جهت کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

قیمت

لترمکس از نظر قیمت جزو تابلو های حروف های گران قیمت محسوب می‌گردند. همچنین برای محاسبه قیمت تقریبی انواع تابلو می‌توانید اینجا کلیک نمائید.

لایت باکس لترمکس
مکان : خیابان پیروزی

کشور تولیدکننده اصلی

اصلی ترین تولید کننده لبه لترمکس کشور تایوان است.

TehranNoorAfshan@gmail.com

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

گروه تابلو سازی تهران نور افشان
پیمایش به بالا