محاسبه آنلاین قیمت تابلو چلنیوم و هزینه انواع تابلو های تبلیغاتی

جهت اطلاع از قیمت انواع تابلو های تبلیغاتی می توانید از محاسبه گر آنلاین در پایین صفحه استفاده نمائید.

برای اینکار ارتفاع و عرض تابلو مد نظر خود را در فیلد مخصوص خود و بر حسب متر وارد نمایید و نوع تابلو خود ( چلنیوم ، استیل ، لترمکس ، دوبل سه سانتی و لایت باکس و … ) را مشخص نمایید تا قیمت حدودی تابلو مدنظر شما مشخص گردد . البته قیمتی که در این اینجا برای شما اعلام می گردد قیمت حدودی و با خطای حدود ۱۰ درصد می باشد و قیمت تمام شده پس از دریافت تاییده طرح مورد نظر شما و محاسبه دقیق اعلام می گردد.

این برآورد قیمت فارغ از لوگو ( یا نشان ) شما می باشد و تنها قیمت متن تبلیغاتی یا حروف برجسته مورد نظر شماست.

قیمت ها کاملا بروز و با خطای کمتر از ۱۰ درصد می باشد!

جهت اطلاع از تفاوت انواع تابلو های تبلیغاتی و دیدن نمونه کارها اینجا کلیک نمائید.

در طراحی و ساخت لایت باکس ها با توجه به طرح ( به عنوان مثال لایت باکس دو طرفه یا یک طرفه ) از موارد اولیه با جنس های مختلف و به صورت ترکیبی ساخته می شود که قاعدتاَ در برآورد قیمت لایت باکس تاثیر به سزایی خواهد داشت .

در حروف های استیل اندازه لبه‌ی حروف در محاسبه قیمت تاثیر خواهد داشت . در فرمول محاسبه گر زیر از یک تا سه سانت در نظر گرفته شده است و در صورت تمایل به استفاده از لبه های بلندتر به صورت جداگانه قیمت تابلو محاسبه می شود.

در حروف های سطح روشن مانند تابلو چلنیوم ، تابلو لبه سوئدی ، تابلو لترمکس در صورت تمایل به استفاده از دو رنگ پلکسی و یا پلکسی پانچ لیزری ( حروف ستاره ای یا حروف پانچ ) این برآورد هزینه تابلو بصورت جداگانه محاسبه می گردد.

خوانایی کلی یک علامت یا تابلو اساساً به ارتفاع ، رنگ و ویژگی های قلم حروف بستگی دارد. شرکت تهران نور افشان سالها تجربه در این زمینه را دارد. راهنمای ما در زیر به شما کمک می کند تا بهترین ابعاد را برای لوگو ، حروف و غیره را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید. اما اگر هر شک ، تردید و یا سوالی در این مورد دارید می‌توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید : ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

ابعاد مناسب برای خواندن تابلو در فواصل مختلف

ابعاد مناسب برای خواندن تابلو در فواصل مختلف و مشخص بودن حروف در فواصل مختلف طبق استاندارهای موجود ، شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
۴.۴/۵ - (۱۸۲ امتیاز)

TehranNoorAfshan@gmail.com

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

گروه تابلو سازی تهران نور افشان
پیمایش به بالا