۴.۹/۵ - (۱۲ امتیاز)

تابلو وکیوم چیست ؟

تابلو وکیوم یا حروف برجسته وکیوم و یا لایت باکس وکیوم ، حروف های شکل گرفته شده از طریق حرارت می‌باشند. این حروف ها و تابلو ها جزو تابلوهای تبلیغاتی لوکس و مورد استقبال مشتریان می‌باشد.تفاوت عمده تابلو وکیوم و حروف وکیوم با سایر تابلوها و حروف ها در برجسته بودن و سطح ناصاف ( گوشه‌های گرد ) آن است. در ادامه چگونگی ساخت این نوع تابلو ها و قیمت آن توضیح داده شده است.با ما همراه باشید:

حروف برجسته وکیوم ، تابلو وکیوم
شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

تاریخچه ساخت حروف برجسته وکیوم

درگذشته صرفاً تابلوهای مستطیل شکل با یک قالب و حرارت دادن به شکل سنتی در ابعاد ۶۰ در ۹۰ سانتی‌متر و ۷۰ در ۵۰ سانتی‌متر به‌صورت وکیوم برجسته می‌شدند و با پاشش رنگ توسط پیستوله در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف از داخل ورق‌های پلکسی که به این کار به‌اصطلاح فیکس کاری می‌گفتند انجام می‌پذیرفت .

امروزه با دستگاه پیشرفته وکیوم و همچنین دستگاه‌های CNC طرح‌های مختلف را می‌توان به‌صورت لایت باکس وکیوم و یا حروف برجسته وکیوم ساخت و ارائه کرد .

طریقه ساخت تابلو وکیوم

این حروف ها و یا لایت باکس های وکیوم پس از ساخت قالب آن و سپس قرار دادن قالب‌ها در دستگاه وکیوم ورق‌های پلکسی گلاس به شکل قالب‌ها در می‌آیند. سپس پلیسه های دور حروف ها توسط دستگاه مخصوص برش زده می‌شود.

معمولاً این نوع تابلوها به‌صورت رینگی با جنس استیل و یا آهن الکترواستاتیک ساخته می‌شوند .بدین‌صورت که به‌صورت مجزا حروف و یا لایت باکس با یک رینگ با ضخامت ۱.۵ سانتی‌متر با دو لبه ۷ و ۱ سانتی ساخته می‌شود.و سپس ورق های وکیوم شده داخل رینگ‌ها قرارگرفته و از داخل فیکس می‌گردد

حروف برجسته وکیوم ، تابلو وکیوم لایت باکس وکیوم
شرکت تهران نور افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

مزایای حروف برجسته وکیوم

از مزایای این حروف برجسته وکیوم یا تابلو وکیوم شکل زیبای آن به دلیل سطح صیقلی و برجسته و همچنین رینگی که در دور آن قرار دارد باعث می شود که در روز زیبایی خاصی داشته باشد.

همچنین در شب نیز به دلیل برجسته بودن سطح پلکسی و اختلاف سطح آن از قاب رینگی داخل آن دارای نور یکنواخت در سطح و اطراف حروف می‌باشد. انعکاس نور بر روی رینگ و درخشش قاب رینگی جلوه زیبا و لوکسی را به تابلو می‌دهد.

قیمت تابلو وکیوم

قیمت این نوع تابلو نسبت به تابلوهای دیگر با توجه به مراحل ساخت بیشتر گران‌تر است و ساخت آن نیاز به زمان بیشتری دارد .

برای اطلاعات بیشتر از قیمت انواع تابلو و محاسبه آنلاین آن به قسمت محاسبه آنلاین قیمت تابلو رجوع نمایید .

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
4.9/5 - (12 امتیاز)
پیمایش به بالا