۴.۸/۵ - (۳۹ امتیاز)

تابلو مطب پزشکی و دندانپزشکی

تابلو مطب دکتر پزشکی و دندانپزشکی یکی دیگر از انواع تابلوهای تبلیغاتی پر کاربرد است. تابلو مطب های پزشکی و دندانپزشکی به سه نوع کلی تابلوهای خارجی ( تابلو خارج از ساختمان ) ، تابو پشت درب مطب ( پشت در واحد ) و تابلوهای داخلی مطب ( تابلو پشت کانتر یا تابلو پذیرش) تقسیم می‌شوند که در ادامه هریک از این نوع تابلوها بطور مفصل توضیح داده شده‌اند. اطلاعاتی همچنین درباره قیمت تابلو پزشکی آورده شده است. همراه ما باشید ….

تابلو مطب دکتر مشاور نیا
مکان : سعادت آباد ؛ تابلو مطب دکتر مشاورنیا ؛ شرکت تهران نورافشان تولید کننده انواع تابلوهای چلنیوم ، استیل ، پلاستیک ، لترمکس ، لبه سوئدی ، دوبل سه سانتی و …

جهت کسب اطلاع بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

تابلو دندانپزشکی
تابلو پشت کانتر مطب دندانپزشکی

تابلوهای پزشکی خارجی ( در بیرون ساختمان )

طراحی و ساخت تابلوهای پزشکی اصول مشخص و ثابتی دارد و آیین نامه های از سوی مجلس شورای اسلامی شهر تهران برای آن تعیین شده است که در ادامه این آین نامه ها را بررسی می‌کنیم.

مطب دکتر سعید سیگارودی ، قیمت تابلو دندان پزشکی
مکان : لنگرود ؛ مطب دندانپزشکی دکتر سعید سیگارودی ؛ شرکت تهران نور افشان تولید کننده انواع تابلوهای تبلیغاتی ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

بر اساس این آیین نامه هر مطب پزشک و یا دندانپزشک می تواند تا ۳ تابلو را در بیرون از ساختمان نصب نماید. نصب این تابلوها می‌تواند هم بصورت نصب بر روی ساختمان و هم نصب بر روی پایه‌های عمودی باشد.

در صورتی که مطب دکتر در خیابان فرعی قرار گرفته باشد می‌تواند برای تبلیغات بهتر، یک تابلو را به عنوان تابلو راهنما، در خیابان اصلی نصب نماید.

رنگ زمینه حتما باید سفید باشد و استاندارد مشخصی برای طراحی تابلوی  مطب های پزشکی و دندان پزشکی وجود دارد که منجربه به این می‌شود که نتوان از هر گونه شکل و یا طرحی در زمینه تابلو استفاده کرد.

مجوز مطب ها را سازمان نظام پزشکی صادر می کند و بر اساس آیین نامه‌هایی موجود امکان نصب این تابلو هابر روی پایه ها فلزی در سطح معابر شهری وجود دارد.

در صورت استفاده از تابلو لایت باکس دو طرفه یا هر نوع تابلو دوطرفه مشابه دیگر ، می بایست هر دو طرف تابلو به یک شکل طراحی و ساخته شود.

معمولاً تابلو های پزشکی تابلویی با زمینه روشن می‌باشند که نام دکتر با فونتی درشت طراحی شده بعد از نام پزشک تخصص او ذکر شود و سپس اطلاعاتی همچون شماره تلفن، ساعات کاری پزشک یا حتی آدرس مطب پزشک را می توان کوچکتر از بقیه اطلاعات بر روی تابلو درج نمود.

برای طراحی تابلو پزشکی فونت مشخصی وجود دارد و نمی توان از تایپوگرافی های هنرمندانه و غیر متعارف برای این نوع تابلوها استفاده کرد.

رنگ های مورد استفاده در تابلو پزشکی معمولا شامل رنگ های سفید، آبی، سبز، زرد، مشکی و گاهاً قرمز است.

تابلو پشت در مطب دکتر

تابلو پشت درب مطب دکتر ، در واقع تابلوهایی با ابعاد کوچک هستند که در پاگرد ساختمان و پشت درب واحدی که مطب در آن واقع شده نصب می شوند تا علاوه بر اطلاع رسانی ، زیبایی و جذابیتی را نیز به فضای ساختمان می‌دهد و باعث می‌شود که مراجع کنندگان براحتی مطب پزشک خود را پیدا نمایند.

مرکز آلرژی ایران
مطب دکتر زندیه ، مکان : سعادت آباد (لایت باکس پذیرش)

با توجه به اینکه بعضی از مطب‌ها در ساختمان پزشکان و بعضی در ساختمان های اداری با چندین واحد در هر طبقه می‌باشند نصب تابلو پشت در مطب دکتر ، برای اطلاع رسانی و سهولت دسترسی مراجع کنندگان و بیماران ، لازم است.

آیین نامه هایی که در رابطه با تابلوهای خارج ساختمان مطب ها وجود دارد، در خصوص تابلو پشت درب مطب صدق نمی کند و می توان این تابلو را به شکل های مختلف طراحی، تولید و نصب کرد.

از جمله تابلوهایی که استفاده فراوانی بعنوان تابلو پشت درب مطب دارد، تابلو های حروف برجسته می‌باشد که میتوان آن ها را بر روی زمینه های مختلفی مانند چوب ( ترموود ) یا ورقه های کامپوزیت ، استیل فلزی و … را نصب کرد.

از تابلو های لایت باکس ترکیبی نیز می‌توان بعنوان تابلو پشت درب مطب استفاده کرد . با توجه به اینکه در داخل این تابلو ها از اس ام دی های پر نور استفاده می‌شود و در فضای بسته مورد استفاده قرار می گیرند، می‎توانند این نوع تابلوها جلب توجه بسیار زیادی داشته باشند.

تابلو های داخلی مطب دکتر ( تابلو پشت کانتر یا تابلو پذیرش )

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، هنر و صنعت طراحی دکوراتیو داخلی نیز پیشرفت بسزایی کرده است .تابلوهای داخلی مطب های پزشکی و دندانپزشکی علاوه بر اطلاع رسانی برای مخاطبین جنبه دکوراتیو نیز دارند و باعث زیبایی هر چه بیشتر مطب می‌گردند.

نمایش زیبای لوگو و نام دکتر در تابلو در کنار نورپردازی حرفه‌ای جلوه بسیار زیبایی به محیط مطب پزشک و یا دندان پزشکی می‌دهد. این تابلوها معمولا در پشت کانتر و یا میز پذیرش قرار میگیرند و در هنگام مراجع بیماران به مطب‌ دکتر ، اولین چیزی است که در معرض دید آنها قرار می‌گیرد. بنابراین داشتن یک تابلوی درخور و زیبا برای هر مطب پزشکی و یا دندانپزشکی لازم است.

در تابلوهای داخلی میبایست نهایت ظرافت و دقت را در طراحی ، انتخاب متریال و ساخت نظر گرفته شود. بعلت اینکه این نوع تابلوها از فاصله بسیار نزدیک و در معرض دید مخاطبین قرار دارد کوچکترین نقصی در تابلو کاملا نمایان خواهد شد فلذا انتخاب متریال و نوع طرح نسبت به تابلوهای بیرونی از اهمیت دو چندانی برخوردار است.

شرکت تهران نور افشان تولیدکننده انوع تابلوهای تبلیغاتی با بهره گیری از بهترین دستگاه‌های روز دنیا و با سابقه چندین ساله در ساخت انواع تابلوهای پزشکی و دندانپزشکی آماده ارائه خدمات در این زمینه به شما پزشکان و دندانپزشکان محترم می‌باشد.

قیمت تابلوهای پزشکی

قیمت تابلو پزشکی به عوامل از جمله جنس متریال ، نوع طرح ، ابعاد تابلو دکتر و… مختلفی بستگی دارد. تابلو پزشکی معمولا از نوع پلکسی تمام وکیوم شده ساخته می‌شود.

البته با توجه به سلیقه مشتری میتوان از سایر متریال و طرحهای دیگر مثل استیل ، فلز الکترواستاتیک ، لایت باکس داخلی ، استند و … نیز استفاده کرد.

برای اطلاع حدودی از قیمت انواع تابلو پزشکی بصورت آنلاین می توانید اینجا کلیک کنید تا از محاسبه گر آنلاین قیمت تابلو استفاده کنید.

چگونگی نصب تابلو

نصب تابلو نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد. چنانچه یک تابلو به درستی نصب نگردد حتی اگر ساخت آن به نحو احسنت نیز انجام شده باشد ، تاثیر منفی را در دید و ذهن مخاطب خواهد گذاشت و این امر باعث میشود که زیبایی تابلو شما دیده شود.

 شرکت تهران نور افشان با بهره گیری از یک تیم مجرب در زمینه نصب تابلو به شما این اطمینان را میدهد که تابلو شما به نحو احسنت نصب و روشن گردد .

از طراحی تا اجرا همراه شما هستیم ….

شرکت تهران نور افشان

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
4.8/5 - (39 امتیاز)
پیمایش به بالا