۴.۷/۵ - (۱۲ امتیاز)

تابلو فلزی ، حروف استیل یا تابلو استیل از پر طرفدارترین تابلوهای حروف برجسته می باشد. این تابلو انواع مختلفی دارد که در ادامه برخی از این مدل ها توضیح داده شده است:

تابلو هنسه فلز طلائی تابلو قلزی استیل
فلز طلائی خش دار ، تابو فلز طلائی خش دار ، تابلو حروف سوئدی ، لبه سوئدی ، حروف طلائی خش دار ، شامپانی ، حروف فلز طلائی چلنیوم ، چیلینیوم

تابلو استیل ضد زنگ جلا داده شده 

تابلو استیل ضد زنگ براق یک تابلوی فلزی بسیار محبوب است که کاربرد های داخلی و خارجی آن بسیار زیاد است. معمولا از استیل ضد زنگ ۳۰۴ برای تولید آن استفاده می شود اما در بعضی مناطق خاص که بیشتر در معرض رطوبت و خیس شدگی قرار دارند باید از استیل ضد زنگ ۳۱۶ برای تولید تابلو حروف برجسته استیل استفاده شود.

ورق های استیل ۳۰۴ با رنگ بندی های مختلف مانند استیل دودی، استیل نقره ای، استیل طلایی، استیل شامپاین، استیل مسی و … موجود می‌باشد. این ورق ها به صورت آیینه و خش دار یا مات در بازار موجود هستند.

در انتخاب نوع استیل و رنگ آن، باید به نکاتی مانند طرح و رنگ زمینه تابلو، نوع نورپردازی حروف و یا لوگو، رنگ نور و درجه حرارت نور توجه داشت.

از این نوع تابلو استیل می توان برای ساخت لوگو و حروف استفاده کرد . تابلو استیل را می‌توان در فضای داخلی و در فضای باز استفاده نمود. این نوع تابلو فلزی سال ها دوام خواهد داشت ، و می تواند برند شما را به زیباترین حالت ممکن نمایش دهد و به دیده شدن بیشتر آن کمک می‌کنند.

سالن زیبایی الای حروف استیل
جهت کسب اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

تابلوهای استیل ضدزنگ رنگ شده

تابلوهای ضد زنگ رنگ شده یک نوع تابلوی فلزی بسیارمحبوب است، که توسط رنگ ازتابلو محافظت می‌شود واین نوع تابلو فلزی طول عمر بالایی دارد. تابلو استیل رنگ شده کاربردهای گسترده ای در محیط داخلی و خارجی دارد. ما با بهره بری از تیم طراح هنری و خلاق خود ، ازداده های رنگی pantone استفاده می کنیم تا بدانیم به کدام رنگ نیاز داریم. فرآیند رنگ کردن پوشش دادن تابلو استیل توسط رنگ با استفاده از پیستوله و رنگ پودری در اتاق رنگ انجام می پذیرد تا رنگ بصورت کاملا یکدست و زیبا با پوشش حداکثری تمامی تابلو را پوشش دهد و زنگ ضدگی آن جلوگیری نماید.

این نوع تابلو فلزی نیز در فضای داخلی و در فضای باز استفاده می شوند و سال ها دوام خواهند داشت و به بهتر دیده شدن شما کمک می‌کنند.

تابلو لایت باکس ترکیبی حروف استیل
هلدینگ ملاصدرا ، ساخت و اجرا : شرکت تهران نورافشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

طریقه ساخت تابلو فلزی یا تابلو استیل

ما در شرکت تهران نورافشان حروف استیل را ابتدا با دستگاه برش لیزر فایبر با منبع ریکاست، توسط نیتروژن تغذیه شده برش میزنیم.

برای برش ، حتما ورق استیل ۳۰۴ را از روی کار، برش میزنیم تا پلیسه کار به پشت حروف باشد.

سپس نوارهای استیل برش خورده را با گیوتین به تناسب ضخامت حروف و لوگو طبق طرح تابلو با دستگاه جوش لیزر ۵۰۰ وات با تکنولوژی یگ، جوش می‌دهیم.

این جوشکاری با توجه به تکنولوژی دستگاه جوش لیزر یَگ هیچ جای ردی از جوش باقی نمیگذارد و البته همچنین با استفاده از دستگاه خم کن استیل و تجربه و هنر دست اپراتور ما، بسیار دقیق و تمیز انجام میگیرد.

محدودیت ابعاد حروف و لوگو تابلو فلزی یا تابلو استیل

حروف و لوگو های استیل را از قطر قلم با ضخامت ۹ میل به بالا میتوان ساخت.

نحوه تمیز کردن تابلو استیل

برای تمیز کردن حروف استیل، از دستمال نانو و جلا سنج باید استفاده گردد.

سالن زیبایی درسا
حروف استیل طلایی ، شرکت تهران نور افشان تولید کننده انواع حروف برجسته و لایت باکس های تبلیغاتی

کاربرد تابلو حروف برجسته استیل

برای تابلوهای پذیرش و داخل سالن و فضای داخلی، معمولا بهترین نوع تابلو، تابلوهای استیل هستند و با توجه به براق بودن و رنگ های زیبایی که دارند، تابلوهای استیل و حروف استیل، پر طرفدارترین تابلوها بین مشتریان و همچنین طراحان دکوراسیون می باشد.

مطب زیبایی حور
تابلو استیل طلائی مطب زیبایی حور ؛ مکان زعفرانیه

قیمت تابلو فلزی یا تابلو استیل

برای آگاهی از قیمت این نوع تابلو ها و انواع مختلف تابلو های دیگر میتوانید به قسمت محاسبه آنلاین قیمت تابلو مراجعه نمائید و یا با یکی از شماره های مندرج در انتهای سایت تماس حاصل فرمائید.

طریقه نصب تابلو استیل

برای نصب تابلوهای حروف استیل بر روی دیوار ، از پی وی سی استفاده می‌گردد.

به طوریکه ابتدا، همان طرح تابلو با جنس پی وی سی به اندازه یک میلی متر کوچک تر توسط دستگاه برش سی ان سی برش زده میشود، و سپس بعد از پیچ شدن پی وی سی بر روی دیوار، روکش استیل بر روی پی وی سی جا زده می شود.

فروشگاه رضا قاسمی تابلوسازی تهران نورافشان
رضا قاسمی ، تابوسازی تهران نورافشان ، تابلو ساز ، حروف استیل دوبل ، حروف برجسته ، فلزی ، طلایی ، تابلو حرفه ای ، نمونه کارهای تابلو مغازه

طریقه نور پردازی حروف استیل

اگر حروف استیل نیاز به نور پردازی داشته باشد، چند روش برای نورپردازی این نوع تابلو فلزی وجود دارد.

در روش اول ، ابتدا همان طرح حروف استیل، به صورت برعکس با پلکسی، به صورت لبه هندی لب به لب ساخته شده، و بر روی حروف پلکسی، اس ام دی چسبانده می شود، سپس حروف پلکسی بر روی دیوار پیچ میشود و بعد حروف استیل بر روی آن سوار می‌گردد و از کناره ها و مکان هایی که در دید نیست، به هم دیگر پانچ و پیچ می شود.

تابلو حروف برجسته ایمان جامه

روش دوم برای نور پردازی حروف استیل ، توسط پلکسی دوغی ضخیم می باشد. بدین صورت که پلکسی دوغی با تناسب ۴ میل کانتور میگردد (طرح مورد نظر به اندازه چهار میل به بیرون بزرگتر می گردد) و سپس با دستگاه برش لیزر، برش داده می شود.سپس پلکس دوغی به دیوار با پیچ نصب میگردد. در مرحله بعد، اس ام دی ها به پشت استیل نصب شده و سر بندی می شود.سپس حروف بر روی پلکسی نصب می‌گردند.

تابلو استیل پلاس حروف استیل
تابلو حروف برجسته استیل طلایی ، قیمت تابلوهای استیل دوبل طلایی مائده عرب شرکت تابلوسازی تهران نورافشان

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
4.7/5 - (12 امتیاز)
پیمایش به بالا