۵/۵ - (۸ امتیاز)

سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه و مردانه یکی از مشاغلی هستند که رقابت بسیار جدی در آنها وجود دارد. همانطور که می‌دانید هرچقدر سطح رقابت در یک صنف کاری بالاتر باشد برای کسب موفقیت و بدست آوردن بهترین عملکرد، علاوه بر ارائه خدمات بهتر، با کیفیت بالا‌تر و هزینه مناسب‌تر حتما لازم است که تبلیغات گسترده‌ای در زمینه کسب و کار مورد نظر انجام گردد. طراحی دکوراسیون داخلی ، انتخاب نوع تابلو و طرح آن یکی از مهمترین فاکتورها در تبلیغات محسوب می‌شود و می‌تواند معرف سطح و نوع کیفیت فعالیت شما باشد. جهت دیدن برخی از نمونه ها کارهای تولید شده توسط شرکت تهران نور افشان و اطلاع از قیمت انواع تابلو سالن زیبایی و آرایشگاه های زنانه و مردانه ادامه این مقاله را مطالعه را فرمائید.

شرکت تابلو سازی تهران نور افشان با کادری مجرب و با تجربه و بهره‌بری از تکنولوژی روز دنیا، آماده ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی و ساخت تابلو برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه و مردانه می‌باشد.همراه ما باشید…

انواع تابلو آرایشگاه زنانه و چگونگی طراحی آنها

کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید انجام دهید تا به مشتریان شخصیت سالن زیبایی خود را نشان دهید. تابلوهای تبلیغاتی یکی از مهمترین فاکتورهای و عناصر تبلیغاتی می‌باشد که می‌تواند نام برند شما را در ذهن مخاطب ماندگار نماید .براساس تحقیقات انجام شده بالای ۷۰ درصد از مردم جذب تابلوهای تبلیغاتی می‌شوند و آن تابلو تبلیغاتی در ذهن آنها ثبت می‌شود.

تابلوهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند. بنابراین انتخاب نوع تابلو و چگونگی طراحی آن یکی از مهمترین نکات در ساخت تابلوهای تبلیغاتی برای سالن‌های زیبایی و آرایشگاه های مردانه و زنانه است.

تابلو سالن زیبایی یا آرایشگاه هنسه نمونه تابلو

در هر صنفی از یک نوع تابلوی تبلیغاتی متناسب با آن صنف و مخاطبان آن استفاده می‌شود. بعنوان مثال شما هیچگاه نمی‌توانید تابلویی را که مناسب برای یک رستوران است را برای یک مشاور املاک و یا بوتیک استفاده نمائید.

همین امر برای انتخاب تابلوی مناسب برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نیز صدق می‌کند .

 مخاطبان سالن‌های زیبایی بیشتر خانم‌ها هستند و باید با توجه به اصول روانشناسی در مورد خانم ها ، این تابلوها بگونه ای طراحی شوند که بیشترین جلب توجه را در نگاه آنها ایجاد نماید و قابل پسندتر باشد.

 پس از مهم ترین اصولی که برای انتخاب تابلوی تبلیغاتی آرایشگاه ها باید رعایت شود انتخاب طرح مناسب و در عین حال سادگی و زیبایی آنها است. وبا توجه دقت بالای خانم ها در جزئیات ، این نوع تابلوها باید کاملا بی نقص و با دقت بالا در جزئیات آن ساخته شود.

برای شما آشنایی با انواع تابلوهای تبلیغاتی و اطلاع از قیمت آنها می‌توانید این مقاله را مطالعه فرمائید.

قیمت تابلو های تبلیغاتی سالن زیبایی و آرایشگاه مردانه و زنانه

همراه یکی از مهم ترین موارد و فاکتورهای مهم برای انتخاب تابلو تبلیغاتی که با توجه به شرایط اقتصادی موجود نیز پر رنگ تر هم شده است ، قیمت آن است. به طور کلی قیمت تابلو تبلیغاتی ثابت نیست و با توجه نوع متریال استفاده شده در آن و نرخ ارز (با توجه به وارداتی بودن اکثر متریال موجود در ساخت تابلو) تغییر می‌کند .

تابلو استیل طلایی
مکان : حیابان فرشته ؛ شرکت تهران نو افشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

با این حال شما مشتریان عزیز می‌توانید جهت اطلاع از قیمت تقریبی انواع تابلو تبلیغاتی از محاسبه گر آنلاین قیمت تابلو که توسط شرکت تهران نور افشان ارائه شده است استفاده نمائید.

نکات مهم در طراحی تابلو آرایشگاه‌ ها 

مهمترین اصول و نکاتی که در طراحی انواع تابلوهای تبلیغاتی بویژه تابلو های آرایشگاه های زنانه و مردانه باید مد نظر قرار گرفته شود تا مخاطب را به خود جذب نماید و در ذهن آن ماندگار گردد بطور اختصار در زیر شرح داده شده است .این اصول عبارتند از:

انتخاب لوگو یا اسم مناسب

انتخاب طرح لوگوی مناسب برای تابلو آرایشگاه در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است. لوگوی و یا نشان تبلیغاتی باید در عین زیبایی کاملا مفهوم مورد نظر را برساند . لوگو و یا نباید تکراری باشد و باید به قدری منحصر به فرد باشد که مخاطب را مجذوب خود کند و در ذهن آن ماندگار شود.

انتخاب رنگ مناسب

یکی از اصول مهم برای ساخت تابلو تبلیغاتی جهت بهتر جذب مشتریان انتخاب رنگ مناسب است. بعضی از رنگ ها در مقابل بعضی دیگر جلب توجه بسیار بیشتری دارند. برای مثال رنگ تابلو تبلیغاتی علاوه بر اینکه باید متناسب با کسب و کار مورد نظر باشد.

چشم‌های ما نسبت به دو رنگ سبز و زرد، بیشترین حساسیت را از خود نشان می‌دهند و به همین دلیل می‌‌توانند اجسامی را که به رنگ زرد یا سبز هستند، با وضوح بیشتر و بهتری ببینند. حتی افرادی که مبتلا به کوررنگی هستند نیز قادرند رنگ زرد را ببینند و تشخیص دهند.

و یا انتخاب رنگ آبی برای تابلو کمترین دید را در شب دارد.

چگونگی نصب تابلو

نصب تابلو و چگونگی آن ، یکی از مهمترین عوامل در بهتر دیده شدن تابلو است. اگر یک تابلو تبلیغاتی با بهترین متریال و بهترین کیفیت ساخته شود ولی نصب خوبی نداشته باشد و نکات فنی در نصب آن رعایت نشود آن تابلو از نظر دید مخاطب جلوه بدی خواهد داشت. برای نمونه اگر حروف یک تابلو آرایشگاه در یک خط کرسی نباشند و حروف بالا پایین باشند و یا تابلو کج نصب شود و یا در جای مناسب و در دید مخاطب قرار نگیرد نمی تواند تاثیر مناسب را در دید مخاطب ایجاد کند.

نصب مناسب تابلو از اهمیت بالای برخوردار است و رعایت نکات فنی آن برای حفظ زیبایی تابلو و پس زمینه آن، لازم و ضروری است. شرکت تهران نور افشان با بهره‌بری از تیم فنی با تجربه در این زمینه و رعایت کامل نکات فنی و حرفه‌ای در هنگام نصب رضایت بالای مشتریان خود را در این مهم به ارمغان آورده است .

پس زمینه و نورپردازی تابلو آرایشگاه

همانطور که قبلا ذکر شد انتخاب رنگ‌بندی برای نمایش بهتر طرح تابلو آرایشگاه ، از اهمیت بالایی برخوردار است و ایجاد یک کنتراست خوب در انتخاب رنگ ها می‌تواند بر مخاطب شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

تابلو سالن زیبایی صوفیه
نمونه تابلو آرایشگاه زنانه مکان : خیابان شریعتی ؛ طراحی ، طرح ، تولید و اجرا : شرکت تهران نورافشان ۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

زمینه تابلو نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و انتخاب یک پس زمینه مناسب برای تابلو می‌تواند در بهتر دیده شدن آن کمک بسزایی نماید.

جهت اطلاع از انواع پس زمینه های تابلوهای تبلیغاتی ، جنس ،نمونه ، کاربرد و قیمت آنها این مقاله را مطالعه فرمائید.

برای نمونه اگر پس زمینه یک تابلو آرایشگاه را روشن انتخاب می‌کنید، بهتر است حروف شما تیره باشند و بالعکس.

سالن زیبایی ویولت
مکان : برج الهیه ؛ طراحی ، تولید و اجرا : شرکت تهران نورافشان ۰۹۱۲۰۲۶۹۲۵

 در نورپردازی تابلو نیز باید نهایت دقت را در نظر گرفت. نورپردازی یک تابلو تبلیغاتی باعث بهتر دیده شدن تابلو در هنگام تاریکی و شب می‌شود.

جهت اطلاع از نحوه نورپردازی های تابلو و نمونه های آن این مقاله را مطالعه فرمائید.

جهت سفارش ساخت انواع تابلو آرایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با کارشناسان ما در شرکت تهران نور افشان تماس بگیرید.

۰۲۱۵۵۲۶۶۹۱۵
۰۹۱۲۰۲۰۶۹۲۵

سرگرم لذت بردن از خلق اثر هستیم

شرکت تابلو سازی تهران نور افشان

 

محاسبه آنلاین قیمت تابلو

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه قیمت تابلو
محاسبه قیمت تابلو حروف برجسته
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
5/5 - (8 امتیاز)
پیمایش به بالا